שלח לחבר        שמור במועדפים


הסבר על הסדנה מפי משתתפת


הפעם אני רוצה לשתף אותך במכתב שכתבה משתתפת בסדנאות, וכמובן באישורה.

אני כותבת "סדנאות" ולא "סדנה" מפני שיש אנשים - כמו האישה המקסימה שכתבה את המכתב - שהעבודה המיוחדת ב"קונסטלציה משפחתית" מלהיבה אותם כפי שהיא מלהיבה אותי.


אני, אישית, כל סדנה, כבר שנים, יוצאת בתחושת "וואוווווווו", ומודה לאלוהים על האפשרות הזו.

המכתב הופנה לחברים ומטופלים של חברתי, ואני מביאה את המכתב במלואו.

מאד אהבתי את הדרך בה היא מתארת את הסדנה - תשפוט/י בעצמך.

" היקרה,

לאחר מחשבה והתבוננות החלטתי לשתף אותך בחוויה שעברתי הנראת לי משמעותית עבורך, רואה חובה וזכות לידע דווקא אותך כמי שעברת דרכי במסלול חייך , עצרת לרגע, נתת לי יד ועשינו צעדים ביחד. כמי שמחוייבת לסדר בעולם ולמשפחה בפרט מצאתי בסדנת "קונסטלציה משפחתית" מענה לשאלות שאפילו לא שאלתי ,והתשובות שקיבלתי הן דווקא המקור של כל תהליך בריא בעל שורשים עמוקים ויציבים , שנמצאים איפה? - במרחב המשפחתי –

מטבע העניין אנו הולכים קדימה עם החיים שלנו, עם התוכניות, החלומות, ואין אנו מודעים מה השארנו מאחור, מה שלא רצינו או לא יכולנו או לא חשבנו שעלינו להסתכל, יותר מזה, לא ידענו עד כמה השפעה יש לזה בחיים שלנו,

אז כן.. אנו חוליה ברצף שרשרת הדורות ויש לנו מחויבות אחד כלפי השני מדור לדור, אבל מה לעשות שלפעמים התפקידים מתבלבלים והבן/בת הופך/ת להורה ו/או המערכת יוצאת מכלל אזון, הכוון מתהפך, הרצף סוטה מהמסילות,  חולפים על פנינו נופים שלא התכוונו, או לא רצינו ובשלב זה כבר איבדנו את הכיוון , מי נגד מי ומי צריך להסתכל קודם על  מי..

סדנת קונסטלציה משפחתית מדברת על לעשות סדר, להחזיר את המצפן למקום הנכון ולאפשר תנועה ללא הפרעה לעבר המטרות שלנו, החלומות וכו'..

מה הכוונה?

מאחר ולא נתנו את דעתנו על ההיסטוריה המשפחתית שלנו לאורך הדורות , לא יכולנו ולא היה לנו זמין לסגור מעגלים פתוחים, שעצם אי ידיעתם לא הופכת אותם לאי משמעותיים. נהפוך הוא , הם אלה דווקא שמכתיבים את הטון.. קונסטלציה משפחתית מאפשרת לבחון את המערכת האישית הייחודית כפי שלא ניתן לראות אותה בעין רגילה, היא מפגישה אותנו עם הקשרים והיחסים בין כל מרכיבי המערכת ולפענח ולפרק פלונטרים ואי דיוקים שגורמים לכל המערכת להעצר , להתבלבל ולצאת מאיזון..

קונסטלציה משפחתית מאפשרת בנוסף לעשיית סדר, לשחרר, להרפות ולהניח בצד את מה שלא משרת אותנו ..וללכת קדימה בכל תחום שלא מצליחים לפרוץ בו דרך.

התהליך הוא קצר, הוא חוויתי והריפוי קורה כאן ועכשיו..

אני ממליצה בחום ובאהבה לעבור חוויה כזו ולקבל את הזכויות שלנו בטבעיות, את זכותנו להיות,  להגשים, לאהוב, להרגיש שייך, להרגיש תורם, להרגיש חי..

שלך,

ס "


--

הסדנאות הבאות

 

הכניסו את שמכם וכתובת הדואר האלקטרוני שלכם וקבלו מידע שוטף אודות הסדנאות הבאות.

קטרינה פרקש - מנחה
רח' בורוכוב 4
קרית טבעון.
טל: 077-7835095
נייד: 052-2488795

Powered by Artvision | Truppo Websites